„JOANKI” na XXVII FINALE WOŚP
13.01.2019 r. „ JOANKI” zatańczyły podczas XXVII Finału WOŚP. Najpierw w NOK-u w Niemczy, a następnie w Prusach na zaproszenie Dyrektora Szkoły. Wszyscy świetnie się bawili przy występach naszych tancerzy.
Czytaj więcej13.01.2019 r. „ JOANKI” zatańczyły podczas XXVII Finału WOŚP. Najpierw w NOK-u w Niemczy, a następnie w Prusach na zaproszenie Dyrektora Szkoły. Wszyscy świetnie się bawili przy występach naszych tancerzy.
Czytaj więcejWiosną rusza w naszej szkole duży projekt , skierowany do uczniów i nauczycieli.
Czytaj więcej