
Uroczysta akademia pożegnania klas ósmych
Uroczysta akademia pożegnania klas ósmych była wyjątkowym i pełnym wzruszeń wydarzeniem. Podczas uroczystości uczniowie klasy VIII zaprezentowali pięknego poloneza, który tradycyjnie podkreślił rangę tego ważnego momentu. Klasa VII przygotowała natomiast program artystyczny, pełen serdecznych życzeń,












