Dziś uroczyście pożegnaliśmy kolejny rok szkolny – pełen wyzwań, sukcesów i wspólnych doświadczeń.
Podczas uroczystości Burmistrz wręczył Nagrody Burmistrza uczniom, którzy swoją pracą i osiągnięciami zasłużyli na szczególne wyróżnienie. Drugi z Burmistrzów zadbał o słodki akcent spotkania, częstując wszystkich uczniów cukierkami, wywołując wiele uśmiechów.
Nie zabrakło również wręczenia świadectw z biało-czerwonym paskiem, nagród za wzorową frekwencję, czytelnictwo, Sportowca Roku oraz za reprezentowanie gminy w etapie Powiatowym Konkursu Matematycznego kl.1-3. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy kolejnych sukcesów!
Szczególne podziękowania kierujemy także do Rodziców za zaangażowanie i wsparcie naszej szkoły, zwłaszcza za przekazywanie roślin, które wzbogaciły szkolny ogródek i sprawiły, że stał się jeszcze piękniejszym miejscem.
Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzony rok. Życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! ☀️🌻
Do zobaczenia we wrześniu!
Uczniowie wyróżnieni:
Klasa IV
W. Gorczowska średnia ocen 5,1- Nagroda Burmistrza ; A. Borodajko 4,8; Sz. Drabik 4,9; J.Iwanicki 4,8; N.Jachimowska 4,9; P.Jaszczykowska 4,8.
Klasa Va
M.Dobosz 5,09 –Nagroda Burmistrza; L.Kot 5,0- N.Burmistrza; H.Kupiec 5,0 –N.Burmistrza; J.Woleniuk 5,0 –N.Burmistrza; M.Basiów 5,0 –N.Burmistrza; N.Jarguz 4,91 –N.Burmistrza za I m w regionalnym konkursie literackim.
Klasa Vb
K.Mazur 5,18 – N.Burmistrza; M.Musiałek 5,09 – N.Burmistrza; K.Jara 4,91.
Klasa VI
A.Paszkiewicz 5,18 – N.Burmistrza; K.Śmigasiewicz 5,0 – N.Burmistrza; M.Śmigasiewicz 5,0 – N.Burmistrza; A.Sudół 4,91.
Klasa VII
H.Chochorowska 5,31 N.Burmistrza; Z.Janisz 5,0 N.Burmistrza; M.Zawrzykraj 4,85.
Klasa VIII
L.Sudół 5,18 N.Burmistrza; M.Łomnicka 5,0 N.Burmistrza; A. Mykytiuk 4,85 N.Burmistrza za ogromne zaangażowanie w życie szkoły; T.Masiewicz 4,76 N.Burmistrza za osiągnięcia sportowe.
Za osiągnięcia sportowe Nagrodę Burmistrza otrzymali także J.Zaraś kl.VIII i J.Lysonok kl.II . E.Bystrova kl. II otrzymała N.Burmistrza za osiągnięcia w konkursach literackich.
Uczniowie ze 100% frekwencją:
A.Samołyk kl.Ia, A.Kielar kl. II, E.Zarzeczna kl.II, J.Nowak kl. II, M.Kaczmarek kl. IV, J.Woleniuk kl. Va, J. Szczepańczyk kl. Va, N.Woleniuk kl. VII.
Sportowiec Roku 2025/2026
grupa młodsza:
1 miejsce Kupiec Hanna
2 miejsce Kot Lilianna
3 miejsce Gorczowska Wiktoria
1 miejsce Spryszak Kuba
2 miejsce Paszkiewicz Aleksander
3 miejsce Filipek Marcel
grupa starsza:
1 miejsce Słobodziński Michał
2 miejsce Majewski Filip
3 miejsce Sarkany Damian
1 miejsce Janisz Zuzanna
2 miejsce Brońska Klaudia
3 miejsce Zaraś Judyta
Czytelnictwo:
Antonina Samołyk Ia, Zuzanna Rak Ib, Emilia Zarzeczna II, Kinga Garnacarek IIIa, Piotr Mazur IIIb, Marcelina Stecyk IV, Michał Basiów Va, Maksym Mironov Vb, Kuba Spryszak VI, Oskar Łabuda Stryjakiewicz VII, Maciej Suchaczewski VIII.

























