74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zakończenie projektu UMIEM PŁYWAĆ

Uczniowie klas pierwszych ukończyli naukę pływania. Wszyscy mogą śmiało powiedzieć, że w wodzie czują się jak ryby. Ostatnie zajęcia na basenie sprawiły uczniom wiele radości. Oprócz ostatniej lekcji pływania mogli również pograć w piłkę wodną oraz zrelaksować się w jacuzzi. Na koniec wszyscy otrzymali dyplomy ukończenia nauki pływania.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Kuźniar

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content