74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy dopiero rozpoczynają naukę. Należy zachęcić ich do częstego sięgania po książki i regularnego czytania, zarówno samodzielnego, jak i z udziałem najbliższych – rodziców, dziadków, opiekunów i nauczycieli. Aby to zrealizować, każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał specjalną Wyprawkę Czytelniczą – książkę „Pierwsze abecadło”, broszurę „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz plakat „Kreatywny alfabet”.
  Książkowe prezenty bardzo spodobały się pierwszoklasistom.
Życzymy im, żeby nauka czytania stała się dla nich prawdziwą przyjemnością!

tekst: J.Kurak

book, asia, children-1822474.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content