74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Światowy Dzień Poezji

25 marca 2019 r. uczniowie klasy II SP pod opieką p. Joanny Konopki i  p. Jolanty Kurak uczestniczyli w ciekawej lekcji poezji.

W ramach współpracy biblioteki szkolnej z biblioteką miejską nasi uczniowie świętowali Światowy Dzień Poezji. Wspólnie z lokalnym poetą p.Miłoszem Wrzesińskim pisali wiersz o wiośnie. Tworzenie poezji sprawiło im wiele  radości, a napisany wiersz został umieszczony w witrynie biblioteki. Zapraszamy wszystkich do przeczytania! A młodym twórcom gratulujemy!

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content