74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Sukces drużyn z klas V w zawodach w mini piłkę siatkową

5.03.2019 r. drużyny dziewcząt i chłopców z klas V powtórzyły sukces swoich starszych koleżanek i kolegów z klasy VI, zdobywając dwa pierwsze miejsca. 

 

Tym razem awans do etapu powiatowego zdobyła drużyna chłopców zajmując I miejsce, a drużyna dziewcząt II miejsce. Gratulacje i oby tak dalej.

 

Tekst : J. Bagińska

 piłka siatkowa kl. V

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content