74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

SPORTOWY SUKCES DRUŻYN Z KLASY VI

4.03.2019 r. drużyna dziewcząt wywalczyła I miejsce, a drużyna chłopców zdobyła II miejsce w rejonowych zawodach w mini piłce siatkowej „czwórek” dla klas VI.

 

 Dziewczęta, zdobywając I miejsce, wywalczyły awans do etapu powiatowego. Drużyna chłopców wygrała mecze z drużynami z Łagiewnik i gospodarzami – Piławą Górną. Jedynie w tie-breaku przegrali z drużyną z Olesznej, która obroniła tytuł mistrza strefy z tamtego roku.  Wielkie gratulacje dla obu drużyn!

Tekst: J.Bagińska                                     

        piłka siatkowa 4 marca 2019

                            

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content