74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pszczółka Pola odkrywa sekrety ula

6 marca 2019 r. klasy młodsze wybrały się na wycieczkę do wrocławskiego Multikina na nietypowy seans interaktywny pt.: „Pszczółka Pola odkrywa sekrety ula”.

Podczas seansu pszczółka Pola opowiedziała dzieciom o życiu pszczół i zabrała wszystkich zebranych do wnętrza ula. Zaproponowała maluchom ciekawe quizy i zadania. W czasie rozmowy z Polą dzieci poznały także zagrożenia czyhające na pszczoły ze strony człowieka, a o problemie wymierania pszczół opowiedział wszystkim sam Albert Einstein! 

Ta niezwykła multimedialna lekcja pozostanie w pamięci na długi czas!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content