74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Powiatowe zawody w biegach przełajowych

Dnia 5.10.2023 r. na ZAWODACH POWIATOWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH gościliśmy drużyny z powiatu dzierżoniowskiego. W tym roku było to 19 drużyn w czterech kategoriach. Trzy reprezentacje naszej szkoły zdobyły III miejsce w kategorii dziewcząt młodszych klas IV-VI, dziewcząt i chłopców starszych klas VII-VIII i VI miejsce chłopców młodszych.. Gratulujemy!

Zawody przygotowała pani J.Bagińska.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content