74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Klasy 1-3 w Arboretum Wojsławice

Korzystając z przepięknej pogody ☀️🌤, klasy młodsze wybrały się na wycieczkę do Arboretum Wojsławice🌲🌳🌹🌺. Dzieci ruszyły w poszukiwaniu drzew, które rosły w czasach dinozaurów🦖🦕, potem klasa 2 zdobyła najwyższy szczyt ogrodu i sprawdziła swój horoskop botaniczny🌜🌏. Pierwszaki szalały na placu zabaw 🤪, a klasa 3 a odwiedziła jeszcze Georetum. Dla wszystkich uczniów była to niezwykle ciekawa lekcja przyrody. Już nie możemy doczekać się kolejnej wyprawy🧐. Dziękujemy Rodzicom, którzy tego dnia wsparli nas pomocą. 😃

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/z2NwFeY6uU1eY5if7

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content