74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pasowanie na ucznia 2021

14 października 2021 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.

Wśród zaproszonych gości byli: pan Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski, pani Skarbnik Gminy Marta Żłobicka Wnuk, rodzice uczniów klas pierwszych, pracownicy szkoły.

Klasy pierwsze, przy ogromnym wsparciu starszych uczniów z kl. VIII a, przedstawiły zebranym montaż słowno-muzyczny urozmaicony tańcami, po którym nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszaków na pełnoprawnego ucznia naszej szkoły. Uczennice klasy III złożyły życzenia swoim młodszych kolegom i koleżankom. Wiele ciepłych słów skierowanych do dzieci padło również z ust pana burmistrza i pani dyrektor szkoły.

Po uroczystości pasowania klasa VIII a złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Odpowiedzialne za uroczystość były panie Małgorzata Kuźniar i Joanna Romantowska, przy wsparciu pań Alicji Wszołek, Iwony Borowskiej i Alicji Łysiak. Za oprawę muzyczną i poczet sztandarowy odpowiedzialny był opiekun SU pan Michał Paczkowski.

https://photos.google.com/share/AF1QipOaSjIxRlns8oRnF6TOoIej4jvGVCuMp3akn8sSDjzmtlL-tB2RpFP3oeDP1ichBQ?key=SVlsXzEyeVlUNV8xZjFoQTk3Mk9CZTFWZmpadmFn

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content