74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Gmina Niemcza w Hołdzie Rotmistrzowi Aleksandrowi Hrynkiewiczowi

2 października 2021 r. odbyła się w Niemczy uroczystość pod hasłem „Gmina Niemcza w Hołdzie Rotmistrzowi Aleksandrowi Hrynkiewiczowi”

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy aktywnie włączyła się do przygotowań i organizacji imprezy gminnej pod hasłem „Gmina Niemcza w Hołdzie Rotmistrzowi Aleksandrowi Hrynkiewiczowi”. Pomoc przy uroczystości obejmowała wiele obszarów. W dniu uroczystości na Placu Flagowym na niemczańskim Rynku szkołę godnie reprezentował Poczet Sztandarowy: Rozalia Kwiecińska, Oliwia Dyrda i Jakub Makowski pod opieką p. Małgorzaty Kuźniar oraz pani dyrektor Anna Kuźmińska i wice dyrektor Wioletta Kraczkowska. Na scenie w nowym programie taneczno- muzycznym pt.: „W hołdzie zwycięstwu” wystąpiła grupa taneczna Joanki. Opiekunem grupy jest p. Joanna Bagińska. Po oficjalnych uroczystościach żołnierze z Kompanii Honorowej Garnizonu Wrocław oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych we Wrocławiu udali się do budynku szkoły, gdzie czekał na nich obiad i słodki poczęstunek. Odpowiedzialne za to były panie z obsługi i administracji : p. Iwona Woźniak, p. Małgorzata Firadza, p. Dorota Krajka, p. Małgorzata Wolarz oraz nauczycielki p. Jolanta Kurak, p. Alicja Łysiak, p. Małgorzata Kuźniar. Kierowca szkolnego autokaru p. Tadeusz Korczyński zadbał o bezpieczny dojazd do Niemczy i powrót do Wrocławia żołnierzy Kompanii Honorowej Garnizonu Wrocław. Obiad przygotowała Mała Gastronomia.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły zaangażowanym w organizację, przygotowanie i pomoc przy uroczystościach.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content