74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Nowości w bibliotece szkolnej

Dzisiaj pragniemy podzielić się z Państwem bardzo sympatyczną wiadomością 😊🤭 Nowy Rok przyniósł naszej bibliotece szkolnej niesamowity prezent!🎁 Dzięki dwóm sponsorom (którzy pragną zostać anonimowi) nasz księgozbiór powiększył się o PONAD 7️⃣0️⃣ SZTUK nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży 📚📚📚 Pragniemy w imieniu naszych uczniów oraz Dyrekcji serdecznie PODZIĘKOWAĆ za okazane serce ❤ Cieszymy się, że dzięki tym książom, możemy dalej rozwijać w naszych uczniach pasję do czytania i zamiłowanie do literatury 📚 Dziękujemy ❤️ A naszych uczniów zapraszamy do wypożyczania nowości 😉😁

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content