74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

NOWOROCZNE KOLĘDOWANIE I 31. FINAŁ WOŚP

W niedzielę 29 stycznia w Niemczańskim Ośrodku Kultury uczniowie klas młodszych reprezentowali naszą szkołę podczas Noworocznego Kolędowania i 31. Finału WOŚP. Dzieci rozpoczęły uroczystości montażem muzyczno-tanecznym oraz fragmentami jasełek. Całą imprezę poprowadzili uczniowie klasy VI Zosia Basiów i Dawid Wakulik.

Link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/GpJAPpaReimnokGR8

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content