74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

JESTEŚMY BEZPIECZNI PODCZAS FERII

9 lutego odwiedzili nas policjanci z Posterunku Policji w Niemczy sierż.szt. D.Piwowarczyk i asp.szt.P.Gros. W czasie spotkania z uczniami przypomnieli zasady bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych oraz najważniejsze numery alarmowe. Ciekawym elementem spotkania było zademonstrowanie wszystkim uczestnikom niezbędnych przedmiotów służących do bezpiecznego wędrowania zimą po górach. Uczniowie mieli okazję zobaczyć m.in.: czekan, raki, raczki, stuptuty, kask oraz sposoby poprawnego używania tych przedmiotów. To było niezwykle interesujące i pouczające spotkanie, za które serdecznie dziękujemy.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/zeLgRmQnFLMyc1K16

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content