74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

NARODOWE CZYTANIE 2019

W środę 11 września b.r. w Bibliotece Publicznej w Niemczy odbyło się Narodowe Czytanie. Wspólnie czytaliśmy nowelę „Dym” Marii Konopnickiej.

Do ogólnopolskiej akcji włączyła się Zastępca Burmistrza Pani Bożena Rynkowska, Zespół Śpiewaczy „Grodzianie” oraz uczniowie klasy VII : Laura Łuczak, Nikola Malinowska, Szymon Palimąka ,Weronika Dworzańska i Paulina Drabik oraz nauczyciel-bibliotekarz Pani Jolanta Kurak.

Po zakończonym czytaniu Zespół „Grodzianie” zaprezentował kilka swoich utworów, które wywarły na wszystkich duże wrażenie.

Akcja Narodowego Czytania w naszej bibliotece była pięknym przykładem, że czytanie łączy pokolenia.

Tekst i zdjęcia: Dzięki uprzejmości Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemczy

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content