74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zaproszenie na bezpłatne wydarzenie dla dorosłych, młodzieży i dzieci pn. „Mój sąsiad nietoperz ”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty, które odbędą się 25 września 2019 r. w SP im. B. Chrobrego w Niemczy. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 18.30 prelekcją o nietoperzach, następnie odbędzie się spotkanie z nietoperzem, a zakończą wieczornym spacerem z Chiropterolog Anną Bator-Kocoł, celem nasłuchiwania echolokacji nietoperzy pośród okolicznych zadrzewień i budynków. Całe wydarzenie potrwa ok 2,5 h. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

STOWARZYSZENIE ZIEMIA DZIERŻONIOWSKA

Warsztaty są bezpłatne, realizowane przez Stowarzyszenie Ziemi Dzierżoniowskiej w ramach projektu pn. „Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich – kampania informacyjno-edukacyjna” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content