74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Narodowe Czytanie 2018

7 września nasza szkoła włączyła się w obchody Narodowego Czytania organizowane przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Niemczy. W tym roku czytaliśmy wybrany fragment ,,Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. 

W tegorocznym Narodowym Czytaniu, połączonym z setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. III gimnazjum (J.Mieczkowska, S.Durzyńska, N.Ochał), klasy VIII a (M.Krzyśko, A.Puka) i kl. VIIIb ( N.Nowak, M.Majewski, B.Tomczuk).

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content