74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

JOANKI na występie w Stoszowie

       8.09.2018 r. JOANKI wystąpiły już po raz drugi na imprezie plenerowej p.n. „ Kartoflisko”.

Impreza odbyła się w Stoszowie. Pogoda dopisała i zespół mógł zaprezentować licznie zgromadzonej publiczności swoje umiejętności taneczne, a gromkie brawa świadczyły, że JOANKI bardzo się wszystkim podobały.

Pod tym linkiem znajdziecie Państwo wszystkie zdjęcia z tej imprezy:

https://photos.app.goo.gl/1dvKAk5sTm6NWHfQ6 Stoszów

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content