74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zaproszenie do wyrażenia opinii oraz zgłoszenia pomysłów w ramach Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i bardzo aktywny udział w konsultacjach Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia!

Chcielibyśmy zaprosić Was do wypełnienia krótkiej ankiety, w której macie możliwość wyrazić opinię w zakresie wybranych zagadnień oraz przedstawić swoje pomysły i rozwiązania, które posłużą do stworzenia wieloletniego planu działań państwa na rzecz młodzieży.

Ankieta dostępna jest pod tym linkiem: https://pomyslydostrategii.webankieta.pl/Prosimy wypełnienie ankiety do niedzieli, 28 listopada – do 23:59.

Przekażcie ankietę swoim znajomym i bliskim, którzy również chcieliby wnieść swój wkład w polską strategię dla młodzieży. Im więcej z nas wypełni ankietę, tym pełniej strategia będzie odpowiadała realnym potrzebom i oczekiwaniom wszystkich młodych ludzi w Polsce!

Z wyrazami szacunku,

Piotr Mazurek

Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej
Sekretarz Stanu w KPRM

brain, mind, man-6785165.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content