74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Kolorowe kredki, kiedy je poproszę, namalują wszystko to, co chcę

22 listopada 2021 r. w naszej szkole uczniowie klasy Ia obchodzili Dzień Kredki. Wcześniej każde dziecko otrzymało kolorowankę, którą pięknie wypełniło, używając kredek. Na zajęciach uczniowie mieli do wykonania zadania, w których głównymi bohaterkami były oczywiście kredki. Czasem zwykła kolorowanka lub kredka mogą poprawić humor.

Tekst: M.Kuźniar

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content