74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

JOANKI w WOJSŁAWICACH 26.09.2021

Dnia 26.09.2021 r. JOANKI wystąpiły w Wojsławicach na XII FESTIWALU TRAW i KWIATÓW JESIENI .

Po wernisażu „Roślinnych kreacji” – florotypii Elżbiety WODAŁY – JOANKI najpierw zatańczyły kilka tańców nawiązujących do tematyki ludowej, a następnie wzięły udział w pokazie florystycznym wianków i roślinnych kreacji pani Elżbiety Wodały.

Tekst J.Bagińska

link:
Joanki na Festiwalu Traw i Kwiwatów

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content