74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

II miejsce drużyny chłopców starszych w powiatowych zawodach w piłkę nożną -20.10.2021

Dnia 20.10.2021 r w Łagiewnikach zostały rozegrane powiatowe zawody w piłkę nożną dla klas VII – VIII. Nasza drużyna chłopców zajęła II miejsce po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu z drużyną z Łagiewnik , przegrywając dwoma bramkami 12 : 10.

Tekst: Joanna Bagińska
link do zdjęć:

Zawody piłkarskie w Łagiewnikach 20.10.2021

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content