74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

JOANKI przygotowują się do JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO

11.12.2019 r. JOANKI spotkały się w szkole aby zrobić własnoręcznie lampiony świąteczne, które będzie można kupić w niedzielę 22.12.2019 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Była to inicjatywa członków Zespołu Tanecznego, którzy w ten sposób chcą zasilić swój budżet na działalność zespołu. Postanowili również własnoręcznie upiec ciasta- dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na stanowisko JOANEK w najbliższą niedzielę.

Tekst: Joanna Bagińska

warsztaty bożonarodzeniowe Joanek

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content