74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Eliminacje miejskie do powiatowego konkursu recytatorskiego PEGAZIK

W czwartek 9 lutego 2023 roku o godz. 10.00 odbyły się eliminacje miejskie do konkursu recytatorskiego „Pegazik”. Udział w przesłuchaniach wzięły trzy uczennice z naszej szkoły:

Lena Sudół klasa 5

Sandra Wójcik klasa 5

Zofia Basiów klasa 6

Komisja w składzie – Dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury p. Tomasz Dudlej, Dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemczy p. Danuta Wakulik oraz nauczyciel bibliotekarz p. Jadwiga Gryzło postanowili zakwalifikować do dalszego etapu wszystkie trzy uczennice.

Gratulujemy uczestniczkom konkursu i trzymamy kciuki za kolejny etap – powiatowy.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content