74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości. Z tej okazji przygotowaliśmy Szkolne Drzewko Życzliwości, które znajduje się na gazetce na parterze. Drzewko przygotowali uczniowie klasy I b z wychowawcą przy pomocy dzieci ze świetlicy szkolnej.

Zapraszamy wszystkich do obchodu tego dnia. Swoje pozdrowienia i miłe słowa możecie zapisywać na kartkach w kształcie dłoni lub liści i przypinać do drzewka już od poniedziałku.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content