74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Dzień Dobry, Hello, Guten Tag, Kalimera, Hola, Bonjour, Buenos dias …

 DZIEŃ JĘZYKÓW  OBCYCH w Szkole Podstawowej w Niemczy !!!!!!

Szkoła Podstawowa w Niemczy  przygotowuje się od dłuższego czasu do  imprezy  na szczeblu powiatowym pod honorowym patronatem Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, która odbędzie sie 06.06.2023r, a  mianowicie  III  POWIATOWEGO KONKURSU- Dzień Języków Obcych.

W konkursie wezmą udział klasy od IV- VIII, nasze zaproszenie przyjęły też szkoły: Szkoła Podstawowa w Łagiewnikach, Szkoła Podstawowa w Piławie Górnej, Niepubliczna  Szkoła Podstawowa w Przerzeczynie Zdroju.

W całodziennej imprezie wezmą udzał też klasy I- III, które już dzisiaj przygotowały  piękne tematyczne wystroje klas i korytarza. Mamy nadzieję, że nasi najmłodsi  uczniowie przebiorą się w tym dniu w stroje charakterystyczne dla krajów z całego świata.

Konkurencji jest dużo, pracy dużo,  liczymy też na pomoc rodziców w przygotowaniu potraw        z różnych stron  świata.  Mamy nadzieję, że ten dzień przyniesie wszystkim dużo radości  i zabawy,  a jednocześnie wiele nauczy.

Fundusze na przeprowadzenie konkursu uzyskaliśmy z projektu, który został przyjęty    i zaakceptowany przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie. Konkurs dofinansowała też Rada Rodziców.

 Do zobaczenia 06.06.2023r.

Tekst: I. Dobosz-Czyszczoń

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content