74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

To był dzień pełen wrażeń !

Samorząd Uczniowski przygotował imprezę dla uczniów klas 4-8 – Pokaz mody oraz Mam talent. Klasy młodsze były w plenerze: klasa 2 a w Ośrodku Jeździeckim Dubelbar, a klasy 1, 2b i 3 na ognisku w Sołectwie Podlesie. Rada Rodziców przygotowała słodkie upominki dla każdego ucznia.

Serdecznie dziękujemy: Samorządowi Uczniowskiemu oraz jego opiekunowi, Radzie Rodziców, OJ Dubelbar, Sołectwu Podlesie, Rodzicom, którzy pomogli podczas wycieczek, DPS, ratownikowi medycznemu panu Bartkowi, naszemu panu Tadeuszowi.

BEZ WAS TEN DZIEŃ BY SIĘ NIE UDAŁ!! DZIEKUJEMY!!!

LINKI DO ZDJĘĆ:

https://photos.app.goo.gl/6fgPooYxMejD79GU7

https://photos.app.goo.gl/tdacxBfJxkucJKy19

https://photos.app.goo.gl/5p51fqNg6e47QvRd8

zdjęcia od rodzica kl.1 pani Marty K.:

https://photos.app.goo.gl/yVx24U2VvJxzuoW3A

1 czerwca odbył się w naszej szkole, Szkolny Dzień Dziecka, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły przy wsparciu Rady Rodziców, która ufundowała każdemu uczniowi słodki podarunek.  W ramach imprezy przeprowadzone zostały dwa konkursy:

„Mam talent” oraz „Top model” – konkurs na najciekawsze przebranie.

W konkursie „Mam Talent” wzięli udział: 

Zuzanna Janisz – klasa IV – wykonała piosenkę „Oscar”,

Amelia Linka    –  klasa V – piosenka „Czułe słowa”,

Zosia Basiów, Martyna Kowalczyk, Agata Szuszkiewicz – klasa VI – wykonały „Zostań moją przyjaciółką”,

Mikołaj Wrzesiński, Adrian Cecot, Błażej Palimąka, Kajetan Szydziak – zaprezentowali się
w utworze „Makumba”.

W konkursie na najciekawsze przebranie wzięli udział: Hania Milak, Dominika Rudnicka, Mikołaj Wrzesiński, Błażej Palimąka, Kajetan Szydziak, Adrian Cecot.

Komisja konkursowa w składzie: p. Wioletta Kraczkowska, p. Iwona Borowska, p. Magdalena Gąsowska przyznała wyróżnienie uczniom, którzy śpiewali piosenkę „Makumba”.

Poza konkursem, w dwóch tańcach, wystąpiły dziewczęta z klasy IV i V.

Dziękujemy.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content