74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

AKTYWNY PLAC ZABAW NA DRÓŻKACH WYGRAŁ GŁOSOWANIE NA PROJEKT OBYWATELSKI

PRAGNIEMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAGŁOSOWALI NA PROJEKT „AKTYWNY PLAC ZABAW NA DRÓŻKACH” .

JESTEŚCIE WIELCY!!!! DZIĘKUJEMY!!!

http://www.um.niemcza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4640:wyniki-gosowania-na-budet-obywatelski-2019&catid=35:aktualnoci

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content