74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA 2018/2019

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA W ROKU SZK. 2018/2019

ROZKŁAD JAZDY GIMBUSA  2018/19

 

 

KURS RANNY

MIEJSCOWOŚĆ

GODZINA ODJAZDU

Niemcza-Wojsławice–Piotrkówek-Niemcza

Niemcza

6:38

Wojsławice

6:43

Piotrkówek

6:45

Niemcza

6:53

Niemcza-Kietlin- Chwalęcin- Wilków Wielki-Niemcza-

Nowa Wieś Niemczańska-Przerzeczyn-Zdrój-Podlesie-Przerzeczyn-Zdrój-Nowa Wieś Niemczańska-Niemcza-Kietlin-Gola Dzierżoniowska-Byszów-Dobrocin-Roztocznik-Gilów-Niemcza

 

Niemcza

6:55

Kietlin

7:02

Chwalęcin

7:10

Wilków Wielki

7:14

Niemcza

7:23

Nowa Wieś Niemczańska

7:27

Przerzeczyn-Zdrój

7:30

Podlesie I

7:34

Podlesie II

7:36

Przerzeczyn-Zdrój

7:41

Nowa Wieś Niemczańska

7:44

Niemcza

7:48

Kietlin

7:55

Gola Dzierżoniowska

8:00

Byszów

8:07

Dobrocin

8:11

Roztocznik I

8:15

Roztocznik II

8:17

Gilów

8:22

Niemcza

8:33

KURS POPOŁUDNIOWY

Niemcza-Wilków Wielki-Chwalęcin-Kietlin-Gilów-Byszów-Dobrocin-Roztocznik-Gola Dzierżoniowska-Kietlin-Niemcza

Niemcza

13:25

Wilków Wielki

13:32

Chwalęcin

13:36

Kietlin

13:43

Gilów

13:53

Byszów

13:58

Dobrocin

14:01

Roztocznik I

14:06

Roztocznik II

14:07

Gola Dzierżoniowska

14:17

Kietlin

14:22

Niemcza

14:31

Niemcza-Wojsławice-Piotrkówek-Niemcza

Niemcza

14:50

Wojsławice

14:55

Piotrkówek

14:57

Niemcza

15:05

Niemcza-Nowa Wieś Niemczańska-Przerzeczyn-Zdrój-Podlesie-Nowa Wieś Niemczańska-Niemcza-Wilków Wielki-Chwalęcin-Kietlin-Niemcza

Niemcza

15:15

Nowa Wieś Niemczańska

15:17

Przerzeczyn-Zdrój

15:20

Podlesie I

15:23

Podlesie II

15:26

Nowa Wieś Niemczańska

15:33

Niemcza

15:36

Wilków Wielki

15:46

Chwalęcin

15:50

Kietlin

16:00

Niemcza

16:09

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content