74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ZBLIŻA SIĘ GŁOSOWANIE NA PROJEKTY OBYWATELSKIE! PROSIMY O GŁOSY!

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA PROJEKT OBYWATELSKI „AKTYWNY PLAC ZABAW NA DRÓŻKACH” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIEMCZY

 

Projekt został zgłoszony w imieniu Rodziców, Dyrekcji i Grona Pedagogicznego przez Pana Romana Jarguza – Rodzica jednego z naszych uczniów. 

Serdecznie prosimy, aby w dniach 24-31 sierpnia 2018 r. oddać swój głos na projekt, którego realizacja wzbogaci ofertę naszej szkoły, a co za tym idzie sprawi radość najmłodszym uczniom naszej szkoły!!!

Plac będzie ogólnodostępny dla mieszkańców miasta i gminy!

Z GÓRY DZIĘKUJEMY!!!!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content