74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ZAKOŃCZYŁ SIĘ REMONT SZKOLNEJ STOŁÓWKI

Od kilku dni nasi uczniowie mogą już skorzystać z pięknie wyremontowanej stołówki szkolnej.  W ramach rządowego programu  „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 Gmina Niemcza pozyskała 80 tysięcy złotych, co razem z wkładem własnym  pozwoliło na remont kuchni i jadalni w kwocie 100 tysięcy złotych. 

Remont ten miał  na celu poprawę estetyki oraz standardu pomieszczeń. Zaplanowane prace  remontowe obejmowały:  skucie tynków ,  wysuszenie ścian i położenie nowych tynków , wymianę posadzek, położenie kafelków. Zakupiono  stoły i krzesełka do jadalni. Kuchnia ma  nowy piec oraz wiele sprzętów kuchennych i naczyń. 

ZAPRASZAMY NA PYSZNE OBIADY!!!

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content