74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Występ JOANEK podczas XXIII edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu w Wojsławicach

19.09.2019 r. Zespół Taneczny JOANKI wystąpił podczas uroczystej gali wręczenia Dolnośląskiego Klucza Sukcesu. Dolnośląski Klucz Sukcesu jest wyróżnieniem przyznawanym od 1996 roku. Inicjatorem Wyróżnienia jest Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska, którego celem jest wyróżnienie oraz promocja wszystkiego , co najlepsze w naszym regionie.

Tekst:J.Bagińska

Dolnośląski Klucz Biznesu Joanki

 Film 1

 Film 2

 Film 3

 Film 4

 Film 5

 Film 6

 Film 7

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content