74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

XII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej

4 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej w Łagiewnikach odbył się XII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej. Szkołę w Niemczy reprezentowały uczennice kl. VIII Daria Łyczak i Agata Wrzesińska, które recytowały wiersze w języku niemieckim. 

Agata Wrzesińska zajęła IV miejsce, a Daria Łyczak V miejsce. 

Serdecznie gratulujemy.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content