74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

MISTRZOSTWA POWIATU TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW MŁODSZYCH

   5.03.2020 r. drużyna chłopców z klasy VI powtórzyła sukces starszych kolegów zdobywając III miejsce na powiatowych zawodach w tenisie stołowym, które odbyły się w Łagiewnikach. Skład drużyny: Makowski Jakub, Frygies Dominik i Michał Jarguz.  

Gratulacje!!!

Tekst: J.Bagińska

link do zdjęć:

powiatowe zawody tenisa stołowego kl. VI

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content