74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Występ Zespołu Tanecznego „JOANKI” na festynie charytatywnym w Prusach

W sobotę 11.05.2019 r. Zespół Taneczny JOANKI ze Szkoły Podstawowej w Niemczy, na zaproszenie pani sołtys Moniki Jankowskiej, wziął udział w festynie charytatywnym w Prusach.

 

Celem tego festynu była zbiórka środków pieniężnych na  sfinansowanie rehabilitacji Piotra Puzyniaka- mieszkańca Prus, który walczy o powrót do zdrowia po poważnym wypadku samochodowym. Poprzez swój występ dziewczęta z młodszego składu JOANEK  wsparły   zbiórkę środków finansowych.

Tekst: J.Bagińska

 

link:

Impreza charytatywna w Prusach

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content