74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Występ uczniów z klas I-III w DOK-u w Dzierżoniowie

21.10.2022 r. w sali widowiskowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury w Dzierżoniowie odbyło się wydarzenie integracyjne zorganizowane dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu dzierżoniowskiego przez starostę, wójtów, burmistrzów oraz Fundację Merkury z Wałbrzycha w ramach podpisanej umowy partnerskiej.    Niemczę reprezentowało „Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży „NAJLEPSI” z naszej szkoły. Uczniowie z klas I- III zaprezentowali układ taneczny „ poleczka”  przygotowany przez panią J. Bagińską.

Tekst:J.Bagińska

https://photos.app.goo.gl/gRWq5fvThBkVfWk86

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content