74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Występ JOANEK dla gości z Niemiec

30.05.2019 r. Zespół Taneczny JOANKI przywitał tanecznie gości z Gladenbach, którzy przyjechali z wizytą do Niemczy w ramach wymiany zaprzyjaźnionych stowarzyszeń na zaproszenie Stowarzyszenia „ Niemcza – Partnerstwo Miast”. Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski przywitał delegację w Niemczańskim Ośrodku Kultury.

 Występ dla gości z Niemiec

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content