74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

SUKCES MICHALINY I ELIZY

Miło nam poinformować, że Eliza Bilińska z kl. IV a i Michalina Łomnicka z  kl. I , które trenują w Studio Tańca Impress w  Dzierżoniowie,  wzięły udział w  Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kątach Wrocławskich, który odbywał się  27.04.2019.  Dziewczęta zajęły  tam II miejsce w kategorii wiekowej 10-11 Brąz. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content