74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wyjazd JOANEK na warsztaty taneczne do Koszęcina do siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny

22.03.2019 r. Zespół Taneczny JOANKI wraz z rodzicami i opiekunem zespołu był w  Zespole Pałacowo- Parkowym w Koszęcinie w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „ Śląsk”.

 Plan pobytu był bardzo urozmaicony: począwszy od warsztatów tanecznych  w dwóch grupach, poprzez prezentację kostiumów scenicznych i strojów ludowych z możliwością ich przymierzania, projekcję filmu z koncertu Zespołu „ Śląsk”, wystawę instrumentów unikatowych „Pasja do harmonii”, po wycieczkę edukacyjną z przewodnikiem ( byłym tancerzem solistą ), zwiedzaniem zabytkowych wnętrz pałacowych i  wystawę pamiątek oraz nagród.  

Tekst:J.Bagińska

Koszęcin 23.03.2019

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content