74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WRZESIEŃ 39′ CZYLI RZECZ O TYM JAK WYBUCHŁA II WOJNA ŚWIATOWA

 23.10.2019 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły grupa artystyczna REKONSTRUKTO przedstawiła pokaz historyczny     pt.    ” Wrzesień 39″ czyli rzecz o tym,  jak wybuchła II wojna światowa, a zniknęła II Rzeczpospolita.

wrzesień39

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content