74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

KLASA III W PRACOWNI CERAMICZNEJ

17 października uczniowie klasy III gościli w pracowni ceramicznej  pani SABINY KRASNODĘBSKIEJ. Poznali najważniejsze sprzęty i materiały dzięki, którym tworzy się ceramikę ozdobną. Uczniowie zaprojektowali obrazki, którymi potem ozdabiali kubeczki za pomocą farb.Prace dzieci zostaną wysuszone u specjalnym piecu i wręczone dzieciom. Będzie to miły upominek wykonany własnoręcznie. Dzieci wraz z wychowawcą klasy III dziękują p. Sabinie za zaproszenie i ciekawie spędzony czas wolny.Dzieciom podobała się ta forma zajęć,więc warsztaty będą kontynuowane .
tekst:J.Konopka

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content