74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WIZYTACJA KURATORIUM OŚWIATY

W ostatnich dniach odbyła się z naszej szkole wizytacja z Kuratorium Oświaty. 

Wizytacja dotyczyła kształtowania kompetencji kluczowych. Pani Wizytator obserwowała lekcje online, nauczyciele wypełniali ankiety. Nasi nauczyciele zostali pochwaleni za sprawne i poprawne merytorycznie prowadzenie zajęć w czasach edukacji zdalnej.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content