74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

Pierwszoklasiści podczas pierwszej wizyty w bibliotece szkolnej otrzymali w prezencie Wyprawki Czytelnicze, które zostały przygotowane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka- wielki człowiek”, realizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

„Jednym z największych wyzwań, jaki stoi przed dziećmi u progu szkolnej edukacji, jest nauka czytania, która dzięki Wyprawce Czytelniczej może stać się prawdziwą przyjemnością oraz rozbudzić dziecięcą wyobraźnię i wrażliwość na drugiego człowieka”.

Biblioteka szkolna zaprasza i zachęca pierwszoklasistów do czytania zarówno samodzielnego, jak i z udziałem  najbliższych!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content