74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WIZYTA W CHWALĘCINIE

11 czerwca 2019 r. klasy druga i trzecia udały się na wycieczkę krajoznawczą do Chwalęcina.

Uczniowie wraz z wychowawcami i chętnymi do pomocy rodzicami kl. II gościli u państwa BRONOWICKICH, którzy zabrali ich na spacer do lasu. Dzieci mogły podziwiać przepiękne krajobrazy naszej najbliższej okolicy, pobawić się na świeżym powietrzu oraz zjeść pyszne kiełbaski z ogniska i świeże truskawki.

Kl. II i III oraz panie wychowawczynie dziękują Państwu Bronowickim za gościnę.

Chwalęcin 11.06.2019

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content