74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Klasa trzecia SP w Wojsławicach

4 czerwca 2019 r. klasa trzecia SP wraz z wychowawcą udała się do Arboretum w Wojsławicach.

W czasie lekcji przyrody uczniowie poznali piękną historię parku, mieli okazję poobserwować rośliny tam rosnące, poczytali swój horoskop botaniczny i poczęstowali się pysznymi czereśniami prosto z drzewa. Był też czas na zabawę na ogrodowym placu zabaw.

klasa III w Wojsławicach 4.06.2019

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content