74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WARSZTATY CERAMICZNE W KL. III

21 listopada 2019 r. miała miejsce w naszej szkole kolejna przygoda z ceramiką. Pod okiem pani Sabiny Krasnodębskiej dzieci wykonywały ozdoby świąteczno – choinkowe z  gliny ceramicznej. 

 

Rozwałkowywały wcześniej przygotowaną glinę, odbijały w niej wzory z serwetek koronkowych oraz zdobiły według własnych pomysłów. Wykonane ozdoby będą się teraz suszyły, a na następnych zajęciach będą szkliwione.

To był miło spędzony czas, który wprowadził nas w nastrój zbliżających się świąt. Dziękujemy pani Sabinie Krasnodębskiej za ciekawe zajęcia.

link ze zdjęciami:

Warsztaty ceramiczne kl. III

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content