74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

PRÓBNY ALARM. EWAKUACJA SZKOŁY

22 LISTOPADA 2019 r. odbyły się w naszej szkole ćwiczenia, w ramach których nastąpiła ewakuacja wszystkich osób znajdujących się w budynku szkoły. Strażacy pochwalili nas za sprawne działania oraz przypomnieli o zagrożeniu płynącym z pieców, którymi ogrzewamy domy – o tlenku węgla. 

 Próbna ewakuacja

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content