74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

UWAGA!!! PROSIMY SIĘ ZAPOZNAĆ! WAŻNE!!

Drodzy Rodzice i Dzieci!!!

Od 12 marca nie przychodzimy do szkoły, ale musicie pamiętać, że nie jest to czas wolny od nauki. Prosimy regularnie sprawdzać informacje przesyłane do Was na Librusie. Nauczyciele w taki sposób będą się z Wami porozumiewać i zadawać Wam materiał do ćwiczeń czy inne prace. W razie wątpliwości prosimy o informacje zwrotne.

PAMIĘTAJCIE, ŻE JEST TO CZAS KWARANTANNY I UNIKAJMY PRZEBYWANIA W WIĘKSZYCH SKUPISKACH LUDZI, OD TEGO ZALEŻY ZDROWIE NASZE I NASZYCH BLISKICH!

DYREKCJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W NIEMCZY

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content